Pozor! Toto video může navždy změnit váš život k lepšímu

Video trénink ZDARMA:

Jak dosáhnout pocitu klidu a oprostit se od stresu, aniž byste zažívali strachy z budoucnosti nebo pocity viny z minulosti?

Co kdybyste uměli zvítězit nad strachy, žili svobodně a podle svých představ?

Ahoj, já jsem Dragan Vujovič a více než 30 let učím jako mentální trenér lidi, jak více používat svou nekonečnou inteligenci, aby žili život svých snů.

  • Největší nepřítel vašeho zdraví je stres
  • Největší zdroj stresu jsou strachy 
  • Když se naučíte přeměňovat strachy na splněná přání, můžete žít ve zdraví a podle svých snů

Co říkají naši absolventi?

Ondřej ŠTYLER

tenista, vítěz juniorského Grand Slam Roland Garros

Nejoblíbenější moje technika je Mentální sprcha, protože každý den mám hodně naplněný. Kromě tenisu a studia mám široké spektrum koníčků a zájmů, takže používám techniku na osvěžení, často i na přednáškách ve škole.
 
Další technika, kterou používám běžně, jsou Tři prsty, a to jak speciální varianty, které jsou vytvořeny pro tenis, tak i na jakoukoliv situaci, například ve škole na lepší pamatování, na větší pozornost i soustředěnost.
 
Třetí nejoblíbenější technikou je Zrcadlo mysli, které mám zakomponované v každém cvičení a pomáhá mi utřídit si myšlenky a naplánovat si v hlavě plán na následujících pár dní a potom také na dlouhodobější plány. Zrcadlo mysli mi hodně pomáhá žít v současném okamžiku, věnovat se věcem, které jsou důležité a zaměřit se na úspěšné zakončení všech projektů, které mám. Všechny věci, které životně řeším, se ocitnou v Zrcadle a dopředu programuji, že jsou vyřešené.

Jitka KARÁSKOVÁ

podnikatelka

Vyřešená bolest hlavy a migrén, to byla obrovská úleva. To, že umím pracovat se stavy úzkosti je pro mě obrovská výhra. Přestala jsem být „hodná holčička“. Rozpoznala jsem programy, které jsem dostala v dětství od babiček a maminky, tu hranou ženskou roli, která nás svazuje a diktuje, co všechno musíme. Já měla zadání, že musím být nejlepší a úspěšná ve všem. 
 
Pravidelným cvičením a opakováním posledního úspěchu, což je součást mentálního cvičení, se mi opravil program o sebe vjemu a musím říct, že se mi daleko lépe žije. Mám větší radost ze života, mám více energie a překvapivě jsem zjistila, sebeobětování není nutné k tomu, abych mohla někomu pomáhat, to je změnou v oblasti sebeúcty a je to úleva a ohromné plus.

Petr MAREČEK

podnikatel

Při rozvodu jsem se díky technice Sklenice vody vysvobodil z hrůzostrašné částky, kterou po měla chtěla bývalá manželka, protože jsem objevoval položky, na které ona neměla vůbec nárok. Tu techniku jsem dělal večer před spaním a ráno jsem se probouzel a ještě než jsem se probral, objevil se přede mnou třeba technický průkaz a já si uvědomil, že auto jsme sice za manželství prodali, ale já ho koupil už před manželstvím. A pak se podobným způsobem objevovali i další položky.
 
Také jsem používal techniku Ideální čas pro komunikaci, protože jsem jeden z vlastníků, kterým Pražský magistrát okupuje bezplatně pozemky a v podstatě jsem jediný, který se domohl svého práva. Ve stavu alfy se mi totiž objevil dokument, který byl zásadní pro to, abych spor s magistrátem vyhrál. Cesta k výsledku sice ještě byla dlouhá, ale úspěšná.